logo kosowski mebleSerdecznie witamy na naszej nowej stronie. Mamy nadzieję, że wyczerpujące informacje w niej zawarte pozwolą Państwu na podjęcie słusznej decyzji.

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w produkcji mebli i stawiamy na pierwszym miejscu zadowolenie klienta

Wyszkoleni pracownicy i nowy park maszynowy pozwala nam na wykonanie z dużą dokładnością i dbałością o szczegóły mebli Państwa marzeń

Zajmujemy się kompleksową usługą w produkcji mebli na zamówienie od projektu do montażu.

—————————————————————————————————–

Na potrzeby klienta doradzamy i zakupujemy sprzęt AGD. Korzystamy z akcesoriów meblowych renomowanej firmy BLUM.

Wykonujemy:

  • meble kuchenne nowoczesne i stylowe
  • blaty: laminowane, Corian, Storan, kamień naturalny
  • profesjonalne projekty mebli
  • biurka, stoły, szafy, meble dziecięce itp
  • płyty fornirowane
  • kompleksowo wyposażymy domy w meble, drzwi i schody

Meble Kuchenne
Wykonujemy meble kuchenne według wytycznych klienta po wcześniejszej akceptacji wykonanego przez nas projektu. Na życzenie klienta zamawiamy i montujemy blaty kamienne. Doradzamy również we właściwym rozmieszczeniu przyłączy (kanalizacja, gaz, prąd).


Meble Łazienkowe
Meble łazienkowe lakierowane lub fornirowane. Wykończenie w połysku lub macie. Drewno, folia, lakier, fornir modyfikowany i egzotyczny. Szanujemy gust naszych klientów.


Szafy i Garderoby
Szafy i garderoby pod wymiar. Różnorodność materiałów, z których korzystamy powoduje wyjątkowość naszych produktów. Stawiamy na przemyślane rozwiązania.


Meble Biurowe

Płyta, drewno i fornir. Każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy najlepsze materiały dostosowane do wymogów klienta. Wykonujemy meble dedykowane do każdego typu zastosowań.


Meble do Salonu

Meble do salonu, szafki RTV, stoły i komody. Wygodne użytkowanie i wykorzystanie miejsca w najlepszy sposób. Dowolność użytego materiału i koloru. Dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną lakierów.